Basen

Czym byłoby SPA bez basenu? Bez względu na to, czy chcecie Państwo popływać, poćwiczyć czy oswoić się z wodą, zapraszamy do strefy basenowej. Wielofunkcyjny basen hotelowy przystosowany jest zarówno do rekreacji, jak i do ćwiczeń w odciążeniu (acqua aerobic, nauka pływania). Gimnastyka w wodzie odciąża mięśnie i układ kostno-stawowy,  może więc być uprawiana przez osoby w różnym wieku. W dodatku zajęcia aqua aerobic modelują sylwetkę, poprawiają sprawność ruchową, a także sprzyjają walce z nadwagą.

Po ćwiczeniach nasi Goście mogą zregenerować siły w strefie wypoczynku, gdzie czekają na nich leżaki i łóżka plażowe. Mogą również skorzystać z atrakcji oferowanych w części rekreacyjnej, m.in. z masaży klasycznych i zabiegów na ciało i twarz.

Dla gości  pragnących skorzystać z podwodnego hydromasażu, proponujemy komfortowe sześcioosobowe jaquzzi. Hydromasaż przynosi ulgę spiętym mięśniom, redukuje stres i zmęczenie organizmu. Terapię wodną stosuje się również przy leczeniu kontuzji, artretyzmu oraz łagodzeniu bólów nóg i pleców.

 

Basen czynny jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach 09:00 - 21:00

Jednorazowe wejście na basenu to 35,00 PLN /osobę – bez ograniczeń czasowych

Dzieci do 12 lat – 17, 50 PLN

Dzieci do 4 roku życia - wejście gratis

Newsletter

Podany email jest nieprawidłowy.